PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Wrzeszczańskie Ognisko Spartanka zaprasza panie na gimnastykę
Wrzeszczańskie Ognisko Spartanka zaprasza panie na gimnastykę
Na gimnastykę ogólnousprawniającą dla pań pod kierunkiem fizjoterapeutki zaprasza wrzeszczańskie Ognisko Spartanka. Wystarczy przyjść na zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 45.

Zajęcia w Ognisku Spartanka
Zajęcia w Ognisku Spartanka
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Zajęcia w ramach “Spartanki” prowadzi Magdalena Rychło-Kok, fizjoterapeutka po Akademii Medycznej w Poznaniu, rehabilitantka w Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie.

- Prowadzę gimnastykę ogólnousprawniającą z uwzględnieniem problemów z układem ruchowym. Wzmacniamy siłę i zakres ruchu, mięśnie brzucha, pośladków i grzbietu, eliminując ćwiczenia obciążające kręgosłup. Przy okazji dbamy o smukłość sylwetki - tłumaczy fizjoterapeutka.

Z uniwersalnych ćwiczeń usprawniających korzystają panie w różnym wieku, zarówno pracujące, jak i emerytki.

Zajęcia Ogniska Spartanka odbywają się w Szkole Podstawowej nr 45 przy ul. Matki Polki 3a we Wrzeszczu, dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki, w dwóch 45-minutowych grupach (o godz 17.45 i 18.30). Miesięczny koszt zajęć to 60 zł. W każdej chwili można dołączyć do ćwiczących. Przy sali gimnastycznej jest szatnia. Kontakt z Ewą Czerwińską, organizatorką zajęć, pod nr tel. 504 678 727.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat “Spartanki”.

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl