Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wrzeszczańskie Ognisko Spartanka zaprasza panie na gimnastykę

Na gimnastykę ogólnousprawniającą dla pań pod kierunkiem fizjoterapeutki zaprasza wrzeszczańskie Ognisko Spartanka. Wystarczy przyjść na zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 45.

Wrzeszczańskie Ognisko Spartanka zaprasza panie na gimnastykę
A
A
data publikacji: 19 października 2016 r.

Zajęcia w Ognisku Spartanka
Zajęcia w Ognisku Spartanka
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Zajęcia w ramach “Spartanki” prowadzi Magdalena Rychło-Kok, fizjoterapeutka po Akademii Medycznej w Poznaniu, rehabilitantka w Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie.

- Prowadzę gimnastykę ogólnousprawniającą z uwzględnieniem problemów z układem ruchowym. Wzmacniamy siłę i zakres ruchu, mięśnie brzucha, pośladków i grzbietu, eliminując ćwiczenia obciążające kręgosłup. Przy okazji dbamy o smukłość sylwetki - tłumaczy fizjoterapeutka.

Z uniwersalnych ćwiczeń usprawniających korzystają panie w różnym wieku, zarówno pracujące, jak i emerytki.

Zajęcia Ogniska Spartanka odbywają się w Szkole Podstawowej nr 45 przy ul. Matki Polki 3a we Wrzeszczu, dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki, w dwóch 45-minutowych grupach (o godz 17.45 i 18.30). Miesięczny koszt zajęć to 60 zł. W każdej chwili można dołączyć do ćwiczących. Przy sali gimnastycznej jest szatnia. Kontakt z Ewą Czerwińską, organizatorką zajęć, pod nr tel. 504 678 727.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat “Spartanki”.

-
oprac. IB (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. IB (0)
www.gdansk.pl