PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Remont ul. Niepołomickiej przesunięty o kilka dni. Prace potrwają do końca lipca. MAPA
Remont ul. Niepołomickiej przesunięty o kilka dni. Prace potrwają do końca lipca. MAPA
W poniedziałek, 11 marca, miał się rozpocząć remont ul. Niepołomickiej, na odcinku od ul. Przebiśniegowej do ul. Kampinoskiej. Prace zostały przesunięte o kilka dni, będzie tam wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Fragment ulicy Niepołomickiej od skrzyżowania z ul. Przebiśniegową
Fragment ulicy Niepołomickiej od skrzyżowania z ul. Przebiśniegową
gdansk/ukosne.pl

 

AKTUALIZACJA, niedziela, 10 marca, godz. 15.00

Planowane na poniedziałek, 11 marca, wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Niepołomickiej ulegnie przesunięciu o kilka dni. O nowym terminie rozpoczęcia budowy poinformujemy z wyprzedzeniem - pisze Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w komunikacie do mediów. 

Gdy rozpocznie się budowa, ruch samochodowy na ul. Niepołomickiej, na odcinku Kampinoska - Przebiśniegowa będzie odbywał się tylko w jednym kierunku, w stronę ulicy Starogardzkiej. W przeciwną stronę obowiązywał będzie objazd, który wyznaczony został ul. Srebrną i Kampinoską (os. Moje Marzenie).

 

W poniedziałek, 11 marca rozpocznie się remont ul. Niepołomickiej, na odcinku od ul. Przebiśniegowej do ul. Kampinoskiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W godzinach porannych na wspomnianym odcinku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ruch samochodowy na ul. Niepołomickiej, na odcinku Kampinoska-Przebiśniegowa będzie odbywał się tylko w jednym kierunku, w stronę ulicy Starogardzkiej. W przeciwną stronę obowiązywał będzie objazd, który wyznaczony został ul. Srebrną i Kampinoską (os. Moje Marzenie). Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie przez około 1,5 miesiąca. O kolejnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

 

 

Poza wymianą nawierzchni zakres robót obejmować będzie także remont skrzyżowania z ulicą Przebiśniegową, zagospodarowanie zieleni,  remont chodnika przylegającego do drogi z zachowaniem jego szerokości i regulację skarp. Wykonawcą robót jest firma ASPERGO.

Prace na 250-metrowym odcinku potrwają do końca lipca 2019 roku. Koszt inwestycji to ponad 1,2 mln złotych.

 

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl