PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Loteria „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. We wtorek wideoczat na żywo
Loteria „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. We wtorek wideoczat na żywo
Jeszcze 3 tygodnie mają mieszkańcy Gdańska, żeby zgłosić się w gdańskiej loterii. Wśród nagród jest hybrydowa toyota, rowery i napędzane elektrycznie hulajnogi. Kto może wziąć udział? Na te i inne pytania odpowiemy we wtorek, 16 kwietnia, w programie na żywo o godz. 12.30.
To już trzecia edycja loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca!
To już trzecia edycja loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!"
 

 

Już ponad 17 tysięcy osób zarejestrowało się w gdańskiej zabawie PIT-owej. To dowód na to, że gdańszczanom podoba się kampania, a ci, którzy przyjechali tutaj z innych stron Polski lub innego kraju, identyfikują się z miastem. 

Warto dodać, że udział w loterii może wziąć każdy. Wystarczy w Gdańsku mieszkać. W zeznaniu podatkowym liczy się bowiem miejsce zamieszkania, a nie zameldowania. A do wygrania jest hybrydowa toyota premium, 15 rowerów miejskich i 10 napędzanych elektrycznie hulajnóg. Do trzeciej edycji gdańskiej loterii można zgłaszać się na stronie www.gdansk.pl/pit lub www.pitwgdansku.pl.

Przypomnijmy, że termin rejestracji upływa o północy 5 maja br. losowanie nagród zaplanowano 9 maja br. na godz. 12.00.

Jaki dokument potrzebny będzie przy weryfikacji danych, jeśli zeznanie jest składane online? Czy deklaracje rozliczane elektronicznie biorą udział w loterii? Czy rozliczając się z małżonkiem/małżonką możemy wziąć raz, czy dwa razy udział?


Na te i inne pytania odpowiemy we wtorek, 16 kwietnia, o godz. 12:30 podczas wideoczatu „Wszystkie strony miasta”. Gośćmi będą:

  • Jolanta Ostaszewska, dyrektor Wydziału Budżetu Miasta i Podatków
  • Katarzyna Best-Kuczyńska, zwyciężczyni głównej nagrody podczas drugiej edycji gdańskiej loterii


Warto dodać, że w loterii mogą wziąć udział także obcokrajowcy, którzy żyją i pracują w Gdańsku. Dla nich przygotowano angielską wersję strony internetowej. Oni także mogą stać się posiadaczami jednej z nagród, o ile wcześniej rozliczą się w gdańskiej skarbówce.

 

 

Aldona Dybukwww.gdansk.plaldona.dybuk@gdansk.pl
Aldona Dybuk - najnowsze
Aldona Dybukwww.gdansk.plaldona.dybuk@gdansk.pl
Aldona Dybuk - najnowsze