PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Legia Warszawa. Konkurs dla Czytelników
Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Legia Warszawa. Konkurs dla Czytelników
W sobotę, 27 kwietnia, jeden z najważniejszych meczów sezonu 2018/2019 ekstraklasy: Lechia - Legia Warszawa. Na Stadionie Energa Gdańsk zagra lider z wiceliderem. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie. Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
Marzec 2018, Stadion Energa Gdańsk. Lechia przegrała z Legią 1:3
Marzec 2018, Stadion Energa Gdańsk. Lechia przegrała z Legią 1:3
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

Czy w sobotę, 27 kwietnia, padnie rekord frekwencji na meczu Lechii Gdańsk? Tak może się stać, gdyż rywalem biało-czerwonych będzie Legia Warszawa, czyli mistrz Polski i aktualny wicelider ekstraklasy. 

Biało-zieloni po środowym (24 kwietnia) wyjazdowym zwycięstwie z Pogonią Szczecin wrócili na fotel lidera i ciągle liczą się w walce o mistrzostwo kraju. W tegorocznym sezonie podopieczni trenera Piotra Stokowca z legionistami grają na remis: w fazie zasadniczej w Warszawie i Gdańsku mecze zakończyły się bezbramkowo. 

Legia ma tyle samo punktów co Lechia (po 63), w środę przegrała w Poznaniu z Lechem 0:1. Jaki będzie wynik w Gdańsku? 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Legia Warszawa w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 20.30 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile goli padło w meczach ligowych Lechii Gdańsk z Legią Warszawa w tegorocznym sezonie?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 26 kwietnia 2019 roku, do godz. 14.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LECHIA. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Legia Warszawa" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Legia Warszawa w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 20.30 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl